Home Maitreya Instituut
 

Toevlucht nemen in de Drie Juwelen en uitleg lekengeloften in Emst

   Geshe Sonam Gyaltsen
 
Geshe Sonam Gyaltsen

Onderricht door Geshe Sonam Gyaltsen
Vertaling door Hans van den Bogaert

"Refuge IS the path"
Lama Thubten Yeshe

Door toevlucht te nemen in de Boeddha, Dharma (de leer van de Boeddha) en Sangha (spirituele gemeenschap) worden we boeddhist en daarmee geven we ons leven een nieuwe, zinvolle richting.

Geshe-la zal een duidelijke en inspirerende uitleg geven van deze fundamentele boeddhistische beoefening die enorme voordelen en ook bescherming biedt. Het vormt de toegangspoort tot alle andere boeddhistische beoefeningen. Zonder toevlucht als basis zullen onze meditaties weinig resultaat opleveren.

Het is mogelijk om dit weekend in een ceremonie onder leiding van Geshela toevlucht te nemen. Voor diegenen die dat willen bestaat ook de mogelijkheid om op basis van toevlucht vervolgens (één of meerdere van) de leken-geloften te nemen. Deze zullen duidelijk worden uitgelegd. Het voordeel van het houden van geloften is dat het onze geest in toenemende mate positief maakt.

Vrijdag 17 februari 20:00 tot zondag 19 februari 17:00 uur
Het weekend is inclusief overnachtingen, vegetarische maaltijden, linnengoed en een handdoek. Op vrijdagavond is er om 18:30 uur een soep met broodmaaltijd (€ 4,-) voor de liefhebbers.
Bijdrage in de kosten: € 100,-.

 

 

          Copyright © Maitreya Instituut 2000-2011 

  Home  |  Vorige pagina  |  ^Top van de pagina  

Studie en meditatie in het Tibetaans boeddhisme

Laatste pagina update: 26-nov-11