Mini-workshop boeddhistisch altaar en offerandes
Met Ven. Palmo en Jes Vriens
Alleen op locatie
Nee, boeddhabeelden hebben geen grote dorst...
Maar waarom staan er dan altijd glazen of kommen water vóór hen – wel een stuk of zeven? En soms zit er rijst in de kommen – maar ze hebben ook geen honger!
In deze miniworkshop bespreken de boeddhistische non Palmo en Jes Vriens het waarom en hoe van een Boeddhistisch altaar en het waarom en hoe van offergaven, met focus op het belang daarvan voor onze eigen ontwikkeling op het pad. Je krijgt achtergrondinformatie en praktische tips voor een eigen altaar en algemene en eigen wijzen van het doen van offeranden.
Kortom: alles wat je daarover had willen weten maar nooit had gevraagd sinds je voet in het Maitreya Instituut hebt gezet, en meer! Het is bovendien een aanrader voor (toekomstige) gastheren en gastvrouwen van onze centra.
Van tevoren met elkaar lunchen (zelf meenemen) is mogelijk. Deuren zijn open vanaf 12.00 uur.
Praktische details
Datum & tijd: zaterdag 20 april, 13.30-15.00 uur
Taal: Nederlands en/of Engels, afhankelijk van de deelnemers (er kunnen uiteraard altijd vragen in het Nederlands gesteld worden).
Donatie
Dāna (vrijgevigheid) is een van de hoekstenen van het boeddhistische pad. Met jouw donatie houden we ons dharmacentrum, dat volledig door vrijwilligers wordt beheerd, in stand. Deze workshop is op basis van vrijwillige donatie.